Bordotek, Teknolojik Özel Kuvvet

İleri teknoloji ürünler ve çözümler konusunda müşteriye özel yaklaşımıyla Bordotek bir çok alanda sizlere hizmet ediyor.

Kurulduğu 2007 yılından bugüne Bordotek, her zaman ileri teknolojik ürünlerin tek elden sunulduğu güvenlir bir kaynak olmuştur.

Kritik sistemlerde çalışmanın verdiği katı iş disiplini ve yüksek kalite ürün ve hizmet sunumunun ayrıcalıkları tüm müşterine eriştirebilmek için her zaman üstün çabalar sarfetmiştir. Bu yüzden ana düsturumuz; maliyet ve mesai odaklı yaklaşımdansa, her işin yüklenildikten sonra yüz akı olacak şekilde ve zamanında teslim edilmesidir.

Gerek kendi ürettiği özel çözümlerde, gerekse de dağıttığı ürün gruplarında Bordotek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır. Bunun da ötesinde nitelikli çalışma arkadaşlarından oluşan kadrosuyla, TSE onaylı teknik servisiyle, özel eğitimli ve tamamı periyodik güvenlik soruşturmasına tabi saha ekibiyle, özenle seçilmiş yerli ve yabancı tedarikçileriyle sadece en iyiyi sunmak üzere organize olmuştur. Hatasız, hızlı ve her zaman müşterisinin takdirini kazanacak şekilde iş yapmak Bordotek’te standart hizmet politikasıdır.

Kendi buluşlarımızı ve mühendislik deneyemimizi tüm dünyadan en iyi örneklerle harmanlayarak;, öncelikle ülkemizde katma değer üretmek, bilimin ve aklın ışığında sadece çok çalışarak vatanımızın refah seviyesine katkıda bulunabilmek en büyük kazancımızdır.

Üretim

Bordotek, çok disiplinli personel yapısıyla elektronik, mekanik  ve yazılım alanlarında özel üretim yapmaktadır. 

Dağıtım
Kurulum
Teknik Servis
© 2024 Bordotek İleri Teknolojiler ve Savunma Sanayi