logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Telekomünikasyon Video Konferans Çözümleri

polycom

Yetkili Gold Partner'i olduğumuz Polycom; bugün Dünya'da %70 pazar payı ile lider konumda olup, mesafeleri ortadan kaldırıp zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Polycom; video ve ses konferans çözümleriyle haberleşme, bilişim, eğitim, sağlık gibi bir çok alanda işlerinizi kolaylaştırabilmeltedir.

Video Konferans Sistemleri, uzak coğrafyalardaki insanları, mesafeleri kat etmeden bir toplantı düzeniyle bir araya getirmektedir. Ses konferans sistemleri sayesinde ise, bilindik telefon sistemleri artık kullanımdan kalkmaya başlamıştır. Ayrıca, Polycom sunmuş olduğu çoklu konferans sistemleri ile (MCU) video konferans sektörünün en kaliteli video, ses ve data iletişimini hizmetinize sunuyor. 

Polycom Ürünler
polycom video
polycom ses
polycom management
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf Video Sistemlerini incelemek için lütfen tıklayınız Ses Sistemlerini incelemek için lütfen tıklayınız Yönetim Modüllerini incelemek için lütfen tıklayınız
Polycom Video Konferans  ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için polycom@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.