logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Telekomünikasyon Network Karakutusu
solera networks logo
Türkiye Tek Distribütörlüğü'nü Bordotek'in yaptığı Solera Networks, pasif bir güvenlik ürünüdür. Temel fonksiyonu herhangi bir saldırı veya arıza durumunda sistemdeki olayların  nasıl oluştuğunu ve sonuçlarını göstermesidir.
network kamerasi solera
solera rapor sayfasi
Örneğin sisteminize bir siber saldırı gerçekleştiğinde bunun nasıl  gerçekleşebildiğini, nereden ve hangi protokollerden, portlardan gelindiğini ve nelere ulaşılıp götürüldüğünü size hemen raporlayabilir. Pasif bir güvenlik ürünü olduğundan ürünün kendisine saldırılamaz. Solera networks ağ sisteminize yerleştirilmiş bir video kamera gibidir. Olay sonrası hemen durumu anlayıp tedbir almanızı sağlar. Böylelikle firewall, DLP, IPS/IDS gibi ürünlerinizin ayarlarında nerelerde hata yaptığınızı veya bir açık olduğunu anında tespit edebilir, ayarlarınızı iyileştirebilirsiniz. Ayrıca ek olarak açılabilen özellikleri sayesinde iç ağınızda olup bitenleri de izleyebilir. Örneğin 10.12.2010 tarihinde x kullanıcının gönderdiği epostaları getir dediğinizde sistem otomatik olarak bunu size getirir. Patentli indeksleme mekanizması sayesinde terabaytlarca bilgi bile size saniyeler içerisinde sunulur.
solera şema
menu cizgi
Solera Networks Ürünler
solera software
solera virtual appliance
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf DeepSee Software DeepSee Virtual Appliance
    solera appliance solera portable appliance
Dökümanlar pdf DeepSee Appliances DeepSee Portable Appliance
Solera Networks Cihazları ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için solera@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.