logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Bilişim Özel Amaçlı Bilgisayarlar
Motorola El Terminalleri
motorola logo
motorola el terminalleri

Motorola Mobil Bilgisayarları gerçek zamanlı veriyi kolayca ulaşması gereken yere ileten teknolojiyle donatılmıştır.

Ayrıca entegre ses ve veri özelliğiyle önceliği bulunan kritik işlerinizin de sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

Motorola Mobil Bilgisayarları ister araca monte ister avuçiçi isterse barkod okuyucu özellikli olsun her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte zengin ve çeşitli özellikleriyle her zaman işlerinize artı katacaktır.

motorola terminal
motorola handheld ürün
Motorola El Terminalleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için motorola@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.
HandHeld El Terminalleri
handheld logo
handheld

Handheld Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da sağlam PDA ve mobil bilgisayar üreticileri arasında lider konumdadır.

Handheld ürünleri lojistik, ormancılık, ulaşım, inşaat, askeriye ve güvenlik gibi sektörlerinde tam mobilite çözümleri sunmaktadır.

Tüm ürünler suya, toza, sıcaklığa ve belirli mesafelerden düşmeye dayanıklı olması ile kritik alanlarda dahi kullanımlarda profesyonellik sağlamaktadır.

handheld urunler
handheld ürün
HandHeld El Terminalleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için handheld@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.
Datastrip El Terminalleri
datastrip logo
datastrip

DataStrip Mobil Kimlik Doğrulama Sistemleri, gelişmiş entegre özellikleriyle dünya üzerideki en kapsamlı mobil el terminalidir.

DataStrip seyahat belgesi okuyucuları, hem klasik pasaportları hem de elektronik pasaportları okuyup doğrulayabilir. Bunun yanında biyometrik özellikleri de kontrol edebilen cihazlar gelişmiş iletişim yetenekleri sayesinde merkezi veri tabanından veya istenirse kendi üzerindeki veri tabanından kontrol edebilir. Bluetooth, Wi-Fİ, GPRS, 3G ve telsiz üzerinden haberleşme modülleri ile DataStrip hemen hemen heryerde iletişim imkanı sunuyor.


Entegre parmak izi okuyucusuna sahip DataStrip cihazları, entegre yüz ve iris tanıma modülleri ile barkod okuyucu da sunmaktadır. Yüksek kaliteli bir kamera eklenebilen DataStrip ile olay yeri görüntüleri de kolaylıkla alınabilmektedir.


MiFARE ve DESFire kartları, proximity kartları,temaslı veya temassız smart kartları okuyup yazabilen DataStrip buna ek olarak manyetik şeritli kartları da okuyabilir. DataStrip bugünkü özellikleri itibariyle yeni Türk Kimlik Kartlarını da okuyabilmektedir.

Bazı Uygulama Alanları:
- Sınır kontrol uygulamaları
- Gümrük kapısı uygulamaları
- Asayiş uygulamaları
- Doğal felaket ve terör saldırılarında kimlik tespit uygulamaları
- Trafik uygulamaları
- Olay yeri inceleme uygulamaları
- Gösteri, toplantı, maçlardaki özel güvenlik uygulamaları
- Erişim kontrolü ve devam takip uygulamaları
- Nezarethane ve hapishane sayım uygulamaları
- Yemek, iaşe ve benzeri dağıtım kontrol uygulamaları

datastrip urun
datastrip ürün
Datastrip El Terminalleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için datastrip@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.