logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Telekomünikasyon Mesh Network Sistemleri
Motorola'nın mesh network uygulamaları yerel güvenliği artırmakla birlikte maliyet tasarrufu da yapmaktadır ve istenilen amaca hizmet veren sağlam ürün portföyüne sahiptir.
motorola mesh
Motorola'nın Mesh Network Çözümleri mobil bilgileri, sesleri, görüntüleri ve kritik uygulama gereksinimlerini güven içerisinde isteğiniz doğrultusunda sağlamak üzere geliştirilmiştir. motorola mesh network
Motorola Mesh 4300 Serisi Ürünler
iap 4300
vmm 4300
pve 400
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf
Açıklamalar   IAP 4300 kablolu ve kablosuz network arasında köprü görevi görmektedir ve ayrıca gerektiğinde kablosuz mesh router görevi üstlenebilmektedir. VMM 4300 otobüsler, trenler ya da herhangi bir araç için yüksek hızla hareket halinde olunsa dahi mobil kablosuz iletişim imkanı sağlamaktadır. PVE 400 kablosuz ağ genişbant teknolojisi PVE üzerinden anında konuşlandırılabilir mobil video ağı imkanı tanımaktadır.
Dökümanlar pdf Motorola Mesh 4300 Serisi Genel Katalog
Motorola Mesh 6300 Serisi Ürünler
iap 6300
vmm6300
wsm 6300
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf
Açıklamalar   IAP 6300 kablolu dünyadan geçiş noktası olarak kullanılmakla birlikte gelişmiş bir kablosuz router görevi de görebilmektedir. VMM6300 yüksek bant genişliğinde kritik bilgilere erişme imkanı sağlamaktadır. WSM6300 gerçek zamanlı uygulamalarda kritik verileri kontrol etme imkanı vermektedir.
   
ewr 6300
mwr 6300
wmc 6300
Dökümanlar pdf EWR 6300 MWR 6300 WMC 6300
Açıklamalar   EWR 6300 ile birlikte Motorolanın kablosuz router'i ve client modemini bir arada düşük maliyetli olarak sunmaktadır. MWR6300 geniş alanları kapsamak üzere tasarlanmıştır. Ek olarak ise kampüs ya da bina içi uygulamalarda kullanılabilir ve client ie access point arasındaki iletişim sistemini de desteklemektedir. WMC6300 PCMCIA kart yuvasına sahip herhangi bir cihazdan yüksek bant genişliğinde veri ve video, yer bilgileri ve ses servislerinin kullanılabilmesine imkan tanır.
Dökümanlar pdf Motorola Mesh 6300 Serisi Genel Katalog
Motorola AP Serisi Ürünler
ap 7181
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar AP 7181 Teknik Özellikler AP 7181 Genel Katalog
Açıklamalar   AP 7181 802.11n standartını kullanmakta ve üstün/yüksek network kapasitesi ve yüksek veri hızı sağlamaktadır.
Motorola Yönetim ve Tasarım Serisi Ürünler
meshplanner
wirelessmanager
broadbandplanner
broadbandscanner
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf MeshPlanner WirelessManager BroadbandPlanner BroadbandScanner
Açıklamalar   MeshPlanner kablosuz mesh networkünüzü tasarlamaya, ölçmeye ve doğrulamaya yarar. Wireless Manager tümleşik kablosuz ağ yönetimini Google Map ara yüzü ile yapılmasını sağlamaktadır. BroadbandPlanner kablosuz mesh ve PMP network çözümleri için tasarım, ürünlerin dağılımı ve ölçüm işlemleri için yararlı ve etkili bir yazılımdır. BroadbandScanner dış ortam mesh network sistemlerinin girişim/çakışma analizinin ve şebeke sinyalinin ölçüm testlerinin yapılmasını sağlayan bir yazılımdır.
Dökümanlar pdf Motorola Yönetim ve Tasarım Serisi Genel Katalog (One Point Wireless)
Motorola Mesh Network Sistemleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için mesh@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.