logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Bilişim Kriptolu Taşınabilir Bellekler
Türkiye temsilciliğini Bordotek İleri Teknolojiler ve Savunma Sanayi'nin yaptığı MXI Security tarafından üretilen 256 bit AES ile korunan USB Flash bellek ve hard disk şeklindeki ürünlerde çok yüksek çözünürlüklü entegre bir parmak izi okuyucusu bulunmaktadır. Su ve toz geçirmez yapıdaki taşınabilir bellekler aynı zamanda magnezyum kılıfı sayesinde üzerinden araç geçse dahi sağlam kalabilmektedir. 

Aynı anda 10 kullanıcıya kadar destekleyen ürünlerde kullanıcı 10 parmağının tamamını sisteme tanıtabilir. Opsiyonel olarak şifre ile kullanmanın mümkün olduğu MXI Security taşınabilir belleklerinde istenirse kullanıcılar ortak bir alanı kullanabilir veya her kullanıcı için özel bir alan atanabilir. Dilenirse aynı sistem üzerine isteğe bağlı olarak tek seferlik şifre (One Time Password) üreten modül de eklenebilmektedir.

Merkezi yönetim yazılımı sayesinde kurumsal kullanımı da oldukça kolay olan ürünler, USB Flash tip için 1 GB ile 64 GB arasında kapasiteleri mevcutken taşınabilir hard disk modellerinde ise 250 ve 750 GB’lık kapasiteleri mevcuttur. 

Kaybolması ve çalınması durumunda tehlike arz edecek veriler için iyi bir barınak olan bellekler kullanıcının belirlediği bir deneme sayısı sonrası tüm içeriği kendiliğinden silebilmektedir. Tüm ürünler Windows, Linux ve Mac OS işletim sistemlerinde sürücü gerektirmeden çalışabilmektedir.
parmak izi
MXI Security Ürünler fips fips fips
caps
fips
 
m200
m500
m550
m600 caps
m700 biometrik
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir. kapasite kapasite kapasite kapasite kapasite
Dökümanlar pdf
 
fips
fips
fips
  stealth hd stealth hd bio
stealth zone
 
kapasite hdd
kapasite hdd
kapasite stealth zone
Dökümanlar pdf
 
access enterprise
access antivirus scanner
access identity
Dökümanlar pdf
Karşılaştırmalı Tablo karsilastirma tablo
mxi_table
Karşılaştırmalı Ürün Tablosunu incelemek için lütfen tıklayınız.
MXI Security ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için mxi@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.