logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Telekomünikasyon Kablosuz Ağ Çözümleri
motorola logo
Kablosuz iletişim uzmanı Bordotek , sizlere en geniş kapsamlı kablosuz ağ teknolojilerini sunuyor. Kablosuz iletişim konusunda bir çok ürünle tartışmasız lider konumda olan Motorola'da uzak mesafe kablosuz linkler (PTP, PMP), bina içi WLAN çözümleri, wVoIP çözümleri, WIMAX, Mobese uygulamaları ve mesh network çözümleri ile LTE çözümleri eksiksiz olarak bir arada sunuluyor. Cep telefonunun icadı dahil bir çok yeniliğe imza atan Motorola'nın kablosuz iletişimdeki tecrübesi ve üstün kalitesi ile artık imkansız gibi görünen bir çok uygulama gerçekleştirilebiliyor.
pmp ptp
Bugün Motorola Kablosuz Genişbant ailesinde 700 MHz'den 38 GHz'e kadar çok geniş bir çeşitlilikte ürün aileleri yer alıyor. İster noktadan noktaya (PTP) olsun isterse de noktadan çok noktaya (PMP) Motorola'nın optik görme gerektirmeyen non-line of site (NLOS) ve near line of site (nLOS) çözümleri bir çok uygulama için hazır.
Motorola'nın sunmuş olduğu, tüm Dünya yüzeyinin coğrafik yükseltilerine göre işlem yapabilen kapsamlı planlama araçları sayesinde kurulumları gerçekleştirmeden önce gerçekçi tahminler ve simulasyonlar yapılabiliyor. Bu sayede çok daha verimli ve tutarlı bir planlama safhası yürütülebiliyor, sonuç olarak da uygulamaya geçmek daha zahmetsiz oluyor. Kapsamlı planlama araçlarıyla yapılmış bir kaç örnek uygulama ile ilgili resimleri aşağıda inceleyebilirsiniz.
one point wireless
Bina içerisinde de Motorola sizlere en kaliteli ve güvenlir ürün gruplarını sunuyor. 802.11n'i destekleyen 300 Mbps AP'ler ile artık çok daha yüksek hızlarda erişim mümkün. Onbinlerce eş zamanlı kullancının tüm binada merkezi olarak yönetilebilir bir ortamda sunulabilen hizmet sayesinde hem güvenlik hem de yönetim oldukça zahmetsiz bir hal alıyor. PBX'inize de entegre olabilen TEAM wi-fi telefonlar sayesinde mevcut wi-fi altyapınız üzerinden ek bir yatırım yapmaksızın kablosuz telefon hizmeti alabiliyorsunuz. Bu sisteme ek olarak sunabildiğimiz konum takip sistemleri sayesinde yine sadece wi-fi kullanarak ve GPS kullanmadanbina içerisinde konum bilgisini sunabiliyoruz. Dilenirse yaka kartı şeklinde de sunulabilen yer bildirici cihazımız sayesinde ziyaretçi takibi de yapmak mümkün hale geliyor.
motorola_wlan
Özellikle otel ve benzeri binalarda çok faydalı olabilecek bir çözüm olan mevcut iki telli telefon kabloları üzerinden 600 metreye kadar erişim sistemi sayesinde tüm odalarda sorunsuz bir şekilde wi-fi erişimi sağlanabilir. Yine aynı ürün ailesindeki çözümlerle klasik UTP Cat 5 kablolar ile 3000 metreye kadar 75 Mbps veri taşımak mümkün olmaktadır.
motorola_T3
Motorola Kablosuz İletişim Ürün Ailesi Motorola Kablosuz İletişim Ürün Ailesi aşağıda da görüleceği üzere 6 ana başlıktan oluşmaktadır. Bu ana başlıklarla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen ilgili linklere tıklayınız.
  1-PTP Serisi: Noktadan noktaya 2-PMP Serisi: Noktadan çok noktaya
ptp pmp
3-WLAN Serisi: Bina içi Wi-Fi uygulamaları 4-TEAM Serisi: Kablosuz Wi-Fi telefonlar ve yaka tipi iletişim cihazları
wlan team
5-MotoMesh Serisi: Kablosuz bulut ağ çözümleri 6-AirDefense: Kablosuz ağ güvenliği
mesh airdefense
   
   
En güncel bilgi ve yeni ürün duyuruları için www.motorolasolutions.com adresini ziyaret ediniz.
Bordotek en üst düzey Motorola Distribution Partner seviyesinde hizmet vermektedir. Her türlü projelendirme ve ürün bilgisi için bize motorola@bordotek.com adresinden ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz. motorola partner
Bayilik başvuruları için bizimle bayi@bordotek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.