logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
Hakkımızda

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bordotek; bilişim, savunma ve güvenlik alanları başta olmak üzere bir çok alanda yerli teknolojiler üretmek, dünya üzerinde geliştirilmiş teknoloji ve ürünleri en uygun şekilde adapte ederek ülkemize kazandırmak ve ülkemizin teknoloji ihracat merkezi hedefine katkı koymak üzere kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

Özellikle entegre güvenlik sistemleri, teknik istihbarat sistemleri, alternatif enerji üreteçleri ve kablosuz iletişim sistemlerinde sunduğumuz üst seviye çözümler Bordotek'in dünya üzerinde birçok referansa sahip olmasını sağlamıştır.

Katma Değerli Temsilcilik modeli ile sunduğumuz ürün gruplarımızla hem kamu sektörüne hem de özel sektöre çözümler üreten Bordotek, ilgi alanlarındaki tüm gelişmeler çerçevesinde müşterilerine en uygun çözümü sunmak gayesiyle tüm dünyadaki fuar ve gelişmeleri de yakından takip eder.

ISO 9001:2008 Kalite Belgesine sahip olan Bordotek, zengin ürün pörtföyü ve alanındaki deneyimiyle her zaman sizlerin hizmetindedir.

referanslar Bazı referanslarımızı görmek için lütfen tıklayınız. Hakkımızda çıkan haberleri görmek için lütfen tıklayınız. haberler