logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Savunma ve Güvenlik Kamera Güvenlik Sistemleri

 

Tesis güvenliğinin temel bileşenlerinden biri olan kamera güvenlik sistemi hem caydırıcı özellikleriyle hem de olayların tespiti açısından vazgeçilmezdir. Ancak bu temel bileşen gerek optik özellikleri (görüş açıları, ışık yansımaları vb) gerekse de kamera nitelikleri (görüntü çözünürlüğü, akıcılığı, netliği, ışık olayları vb) açısından çok iyi şekilde belirlenmelidir.

Diğer yandan kameraların yerleri teknolojinin müsade ettiği yerlerden çok ihtiyacın vuku bulduğu yerde olmalıdır. İşte bu ve benzeri kriterler içerisinde Bordotek;  tamamen profesyonel bir yaklaşımla, güvenlik projeniz için önce güvenlik ve tehdit analizi yapıyor ve  sonrasında ihtiyaç duyulan güvenlik seviyesindeki çözümü size üretiyor.  

bluewaters
bluewaters kurulum
Bordotek, şehir ölçeğinde kamera güvenlik sistemi tasarım ve uygulama tecrübesinin vermiş olduğu güçle güvenlik projenizin tüm iletişim altyapısının IP tabanlı radyolink cihazlarıyla kablosuz olarak yapabiliyor.  Özel iletişim planlama yazılımımız daha kurulum gerçekleşmeden radyolink cihazlarının uygun olup olmadığını sizin için analiz ediyor. Böylelikle hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmıyoruz. Diğer yandan özel olarak kullandığımız GPS senkronizasyon sistemi sayesinde bir çatıda onlarca vericiden gelen sinyali hiç bir frekans karışmasına mahal vermeden toplayabiliyoruz.

Üst kalite bileşenler  ve yüksek kalite işçilikle uzun süreler kesintiz olarak çalışabilecek sisteminizi sizlere teslim ediyoruz. Biliyoruz ki kamera güvenlik sistemleri caydırıcı etkilerinin yanında olay tespiti aşamasında çalışıyor olmak zorundadır!

bluewaters kamera
izleme sistemi
Sistemlerimizin içerisinde gömülü olarak gelen video analitik çözümleri sayesinde, kameraları sürekli izlemeniz gerekmeden ters yön ihlali, sanal sınır çizgisi ihlali gibi durumlar hemen size haber verilebiliyor veya e-mail ile bildirilebiliyor, geçen kişi sayılarını alabiliyor. Üst seviye çözümlerde sunduğumuz kalabalıkta yüz tanıma sistemleri sayesinde ise daha yüksek bir tehsiş başarımı sağlanabiliyor.

Ortam sesinin alınması ve merkezi anons yapılabilmesi yetenklerini de içeren üstün çözümlerimiz topladığınız görüntülerin daha anlamlı olmasını sağlarken, fark ettiğiniz ihlalleri karşı etkileşim gösterebilmenizin de yolunu açıyor.

Özel çözümlerde 120x optik zoom kapasitesiyle 5-6 Km’den tehşis amaçlı görüntü verebilen tamamı IP temelli çözümlerimiz sayesinde bakışlarınızı çok daha uzağa taşıyabiliyoruz.

Eğer profesyonel bir kamera güvenlik sistemine ihtiyacınız varsa bize ulaşın, deneyimi ülke dışına taşan uzman ekibimizle sizin için tasarlayalım ve kuralım.

emirates