logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Savunma ve Güvenlik Optik Sistemler
1944 yılında Japonya'da kurulan Fuji Film bugün optik sistemlerini Fujinon markası altında üretmektedir. 10.000 kişiyi bulan dünya genelindeki kadrosu ile Fujinon televizyon yayıncılığı, uzay çalışmaları, medikal sistemler ve güvenlik sistemleri başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet etmektedir. Bordotek'in güvenlik alanındaki deneyimi ve Fujinon'un üstün kaliteli ürünlerinin bileşimi olarak sizlere Fujinon lenslerini, gündüz ve gece görüş dürbünlerini sunuyoruz.
fujinon fujifilm logo
Nasıl görmek için gözümüzdeki doğal merceklerin (lens) uygun kas kasılmaları ile uygun optik ayarı bulması önemli ise kamera sistemlerinin de en net görüntüyü verebilmesi için en uygun lense sahip olmaları gerekir. İhtiyaç duyulan görüntüye optik olarak ulaşmak için görmenin fiziğini çok iyi bilmek, kamerayı iyi tanımak ve kullanılacağı ortamdaki ışık durumlarını iyi bilmek gerekir.
gorme hatti
retina kamera karsilastirma
Fujinon lensleri en üst düzey optik mühendisliğin ürünüdür. Bugün CCTV dünyasındaki en uzak mesafe optik görüş olan 60x sadece Fujinon tarafından sağlanmaktadır. Megapixel kameraları da destekleyen Fujinon Lensleri, Anayurt Güvenliği (Homeland Security) ve birçok CCTV güvenlik uygulamasında en üst düzey kaliteyi almanın teminatıdır.
fujinon lensler
Anti-Sis (anti-haze, anti-fog) teknolojisi sayesinde Fujinon lensleri sisli havalarda bile görüş sağlayabilmektedir. Yandaki video görüntülerinden de görebileceğiniz gibi çok uzaktaki bir dağın üstüne yakınlaştırma yapılarak, dağ üstündeki sisli havaya rağmen net görüntü alınabilmektedir. Özellikle sisli havaların teröristler ve kötü niyetli kişiler tarafından tercih edildiği, deniz kenarlarında sisli havaların olma olasılığının yüksek olduğu göz önüne alınırsa Fujinon D60x12.5 serisi lenslerin ne kadar kıymetli olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Fujinon ailesinin gündüz ve gece görüş dürbünleri de yine Bordotek tarafından sunuluyor.
fujinon durbunler
Taşınabilir sistemler haricinde monte sistemlerde de Fujinon dünyanın en uzak mesafe gece görüşü sağlayabilen sistemleri üretiyor.
fujinon gece gorus
Fujinon Ürünler
lens
durbun
stabilizator durbun
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf
Fujinon Optik Sistemlerii ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için fujinon@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.