logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Savunma ve Güvenlik Hologram ve Banknot Çözümleri
Bordotek, 200 yılı aşkın süredir güvenlik alanında faaliyet gösteren İngiliz menşeili DeLaRue firmasının Türkiye temsilcisidir. DeLaRue bugün Euro dahil 150 ülkenin parasını nihai olarak basılmış olarak teslim etmekte, 100'den fazla ülkenin pasaportunu tedarik etmekte ve bir çok ülkenin nüfus cüzdanları ile ehliyet ve benzeri kimliklerini sağlamaktadır.
delarue logo
DeLaRue beş ana kolda faaliyet göstermektedir :

- Banknot Üretimi

- Nakit İşleme sistemleri

- Güvenli Dökümanlar

- Hologramlar

- Kimlik Sistemleri
banknot
Hologramlar konusunda birçok akreditasyona sahip olan DeLaRue'nun üretmiş olduğu patentli hologramlar keskin çözünürlüğü, verdiği derinlik hissi, hologramdan holograma değişmeyen rengi ve keskin görüntü özellikeri sayesinde hemen ayırt edilebilir. Banknot üretiminin de vermiş olduğu tecrübe ile geliştirilen hologramlar asla başka bir yönetmle taklit edilemez. Dünyanın en modern hologram üretim tesislerinden birisi olan Basingstoke hologram tesisi, Avrupa Merkez Bankası ve diğer birçok kuruluşca sürekli olarak denetlenmektedir.
delarue hologram
Üç seviye güvenlik özelliğine sahip hologramlarda 1.seviyedeki güvenlik özellikleri duyurulur ve herkesce bilinmesinde bir sakınca yoktur. 2. seviye güvenlik tedbirleri gizlidir ve sadece kontrol durumunda bulunan kişilerce bilinir. 3.seviye güvenlik tedbirleri ise sadece labaratuvar ortamında özel cihazlarla tespit edilebilir ve yine gizlidir. Bu güvenlik seviyelerine ek olarak geliştirilen DeLaRue patentli ve tescilli Depth Image, Combigram , Dual Image ve Multi Image teknikleri sayesinde taklidi imkansız hologramlar elde edilebilimektedir.
delarue microsoft

Güvenli dokümanlar konusunda da birçok patentli teknolojiye sahip olan DeLaRue, Microsoft lisans etiketlerinin de tüm dünyadaki tek üreticisidir.

Bu ve benzeri güvenlik dökümanları Interpol tarafından da tanınmış olan DeLaRue :

- Seçim kartları ve oy pusulaları
- Doğum ve ölüm sertifikaları
- Hisse senetleri
- Pasaportlar
- Sertifikalar
- Banka çekleri
- Pullar

gibi birçok değerli kağıdın basımını ve tasarımını gerçekleştirmektedir.

microsoft label
Kimlik sistemlerinde komple yaşam döngüsü çözümü sunabilen DeLaRue, yine patentli Teslin gibi özel kimlik materyalleri ile büyük farklar yaratmaktadır. İlk pasaportu 1915 yılında basan DeLaRue bugün her yıl 11,5 Milyon ehliyet üretmektedir.
delarue kimlik pasaport
Hologram ve Banknot Çözümleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için delarue@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.