logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Savunma ve Güvenlik Uzaktan Algılama Sistemleri

brijot safescan

Brijot gizlilik veya güvenlikten ödün vermeden gizli nesnelerin tespiti için müdahale gerektirmeyen tüm vücut görüntüleme sistemleri konusunda dünya lideri konumundadır.

Brijot tarafından patentlendirilen pasif milimetre dalga teknolojisi kullanılarak tasarlanan insan tarama sistemleri, güvenlik ve kayıp önleme özellikleriyle devlet kurumlarına, askeri ve emniyet birimlerine, havalimanlarına ve dünya çapında iş hayatına hitap etmektedir.

Bu teknoloji radyasyonik ve anatomik detay sistemi kullanmadığından dolayı hiç bir değer kaybına neden olmamaktadır.

Brijot güvenlik ve gizlilik arasındaki tartışmaya ürün portföyüyle son vermektedir. Tüm dünya üzerinde Brijot'un kanıtlanmış güvenliği ile insanların kişisel mal ve gizliliklerini korumaktadır.

 

brijot gen 2
Brijot Ürünler
gen 2
mobilescan safescan scanport
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf
Açıklamalar   Dünyanın ilk tüm devinim özellikli gözetleme sistemidir. Gen 2'de gerçek zamanlı pasif milimetrik dalga görüntüleme sistemi, oparotöre potansiyel tehditleri bulmak için kişileri durdurmadan hızlı arama özelliği mevcuttur. Ayrıca Gen 2 tek başına ya da mevcut X-RAY veya metal dedektörünüzle birlikte de kullanılabilir. MobilScan endüstirinin ilk gerçekten taşınabilir pasif milimetrik dalga algılama teknolojisi ile çalışan kompakt sistemidir. SafeScreen az yer kaplayan veya küçük nesneleri tespit etme yeteneğine sahip kompakt, tam entegre bir güvenlik kontrol noktası tarama çözümü sunmaktadır. ScanPort taşınabilir, kur ve git özelliğiyle zorlu saha koşullarında dahi çalışmaktadır.
Brijot Uzaktan Algılama Sistemleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için brijot@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.