logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Telekomünikasyon Kablosuz Ağ Güvenliği
Motorola AirDefense    
motorola airdefense

Motorola'nın benzersiz kablosuz ağ güvenlik sistemi AirDefense sayesinde kablosuz ağınızı çok güvenli bir hale getirebilirsiniz. AirDefense ile kablosuz ağınıza yapılabilecek DoS atakları, sızma girişimleri (intrusion) ve yetkisiz cihazların ağa girememesi gibi birçok güvenlik tedbiri elinizin altında oluyor. Özel sensörler sayesinde bölgenizdeki tüm vericileri tarayan sistem sayesinde bölgenizde sizin istemediğiniz bir AP'nin olması mümkün olamıyor. Buna ek olarak kablola ağ giren laptop ve benzeri kablosuz istemci içeren cihazların üzerinden peer-to-peer erişim de engellenebildiği için, laptopların bir güvenlik tehlikesi oluşturması durumu da ortadan kalkmış oluyor. Ek olarak AirDefense'i merkezi olarak uzaktan da yönetilebilirsiniz.

Güvenlik ve Uyumluluk Çözümleri pahalı güvenlik ihlallerinden korunmak, ağ kesintilerinden kaynaklanan gelir ve verim kaybını önlemek ve düzenleyici güvenlik denetim gereksinimlerini karşılamak için düşük maliyetli bir yol sunar.

Altyapı Yönetim Çözümü organizasyonları çoklu sistem yönetimi yerine merkezi olarak kablosuz altyapı yardımıyla kontrol etmeyi ve WLAN altyapısından geçen cihazları ve kullanıcıları monitörize etmeye olanak tanır. Ayrıca konfigürasyon anında politikalarla uyumluluk sorununu ağ yöneticilerinin ürünler ve modeller hakkında yoğun teknik detay bilgi edinmesine gerek kalmadan çözmelerine kolaylık sağlar.

Ağ Güvence Paketi WLAN performansını düşürücü nedenler ile ilgili önceden tedbir alabilmek amacıyla organizasyonu optimum düzeyde yapabilmek için analiz araçları içermektedir.

Motorola AirDefense
airdefense
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf
Motorola AirDefense ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için airdefense@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.