logo
orta_cizgi
ust_cizgi
ust_cizgi
ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER
Bilişim Ağ Birleştirme (3G, ADSL, ISDN, Ethernet)

viprinet

 

Bordotek'in Türkiye ve Orta Doğu ana dağıtısı olduğu Viprinet Ağ Birleştirme cihazları ile 3G, ISDN, ADSL ve Ethernet üzerinden gelen kapasiteleri tek bir hatta toplayarak birleştirmek artık mümkün.

İhtiyacınıza göre 2 kanaldan 6 kanala kadar bağlantılarınızı büyük tek bir kanalda birleştiriyoruz. Aynı zamanda bağlantılarınızdan birisi kopsa bile diğer bağlantılardaki toplam kapasiteyi kullanmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca her bir kanala ne bağlayacağınızı siz seçiyorsunuz.

Mesela 3 kanallı Router 300 modelimizi alırsanız, 2x ADSL, 1X 3G modül takarsınız. Kural olarak her zaman 2x DSL birleşsin, DSL teke düşerse veya hiç bağlantı kalmaz ise 3G'de destek olsun diyebilirsiniz. Hiç kablolu hattınız yok ise 3x 3G modül ile de istenen kapasiteye erişebilirsiniz.

 

Viprinet Ürünler multichannel_vpn_router_300 multichannel_vpn_router_500 multichannel_vpn_router_1610 multichannel_vpn_router_2610
Dökümanları görüntülemek için lütfen ürün isimlerine tıklayınız
Bu sayfadaki tüm PDF'lerin dili ingilizcedir.
Dökümanlar pdf
    multichannel_vpn_hub_1000 multichannel_vpn_hub_2000 multichannel_vpn_hub_5000 adsl2_annexa
Dökümanlar pdf
    adsl2_annexb umts_module hspa+_module fast_ethernet_module
Dökümanlar pdf
    hot_plug_ISDN genel_viprinet
viprinet_logo
Dökümanlar pdf
Ağ Birleştirme Sistemleri ile ilgili her türlü bilgi ve projelendirme için viprinet@bordotek.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ya da buradan iletişim formu yoluyla ulaşabilirsiniz.